Vyčiai, užkariaujantys pasaulį

Vyčiai, užkariaujantys pasaulį – taip Benediktas Vanagas kalba apie TRELO.

Trelo galite pamatyti jau net keturiuose taškuose Vakarų Europoje. Važiuojant pro ypač patogias vežėjams lokacijas tokias kaip Lionas, kur šią savaitę duris atvėrė naujasis servisas, Lahro miestas Vokietijoje ar Genkas ir Antverpenas Belgijoje.

Apie plėtojamą Trelo verslo modelį bei Lietuvos vežėjams suteikiamas naudas direktorius Donatas Mockus sako:

„Kiekvienas Lietuvos vežėjas turi įvairių patirčių remontuojant techniką Vakarų Europos servisuose, kur jis, kaip klientas, dažniausiai atsiduria aukos vaidmenyje. Žvelgiant bendrai, Vakarų Europoje veikiančių servisų tikslas yra suteikti kuo brangesnę paslaugą: pavyzdžiui, be kliento pritarimo pakeičiant daugybę detalių, kurių keisti visai nėra būtina, atlikti arba tariamai atlikti įvairiausius remonto darbus už didžiausią įmanomą kainą. Mūsų veiklos principai yra kitokie. Trelo stengiasi rasti būdą, kaip pašalinti gedimą, siūlome klientams kelių kokybės lygių detales už įmanomai gerą kainą. Svarbiausias mūsų veiklos principas – remontas iš pirmo karto, kuris atliekamas per su klientu sutartą laiką ir už teisingą kainą. Toks verslo modelis mums leidžia išlaikyti ilgalaikius santykius su klientais ir laukti jų sugrįžtant“.
Kai pirmuoju klientu naujajame servise Prancūzijoje tampa į Dakarą keliaujanti Benedikto Vanago technika, kyla klausimas… Kas toliau?

Norime padėkoti Benedikto Vanago komandai už pasitikėjimą ir partnerystę. Vizitai dvejuose sunkvežimių ir priekabų remontų centruose Vokietijoje ir Prancūzijoje, galimybė prisidėti prie sėkmingo kelio link Dakar Rally, suteikiant ne tik technines priežiūros paslaugas, bet ir šiltą priėmimą bei galimybę nakvynei – mums tapo įrodymu, kad einame teisingu keliu ir esame verti pasitikėjimo.

Ačiū visai TRELO komandai, kuri kiekvieną dieną profesionaliai dirba prisidedant prie kelionės padėti Vyčiams lietuviams užkariauti pasaulį!

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe