Sunkvežimių kondicionierių pildymas

Freonas – šaldymo agentas, naudojamas įvairiose šaldymo sistemose, tarp jų ir sunkvežimių kondicionavimo. Jo, skirtingai nuo kitų eksploatacinių skysčių, naudojamų sunkvežimiuose bei lengvuosiuose automobiliuose, keisti nereikia, tik kartas nuo karto papildyti. Jei staiga freono nebeliko arba tik papildžius jo atsargas kondicionierius ir vėl nešaldo, tai ženklas, jog kondicionavimo sistemoje atsirado defektų.

Karštomis dienomis, kai laukia ilgas kelias, sunkvežimio kondicionieriaus teikiama vėsa tampa tikru išsigelbėjimu. Modernių transporto priemonių be kondicionieriaus taip pat jau neįmanoma įsivaizduoti, tad jei pajutote, jog oras sunkvežimyje nebe toks gaivus, papildykite kondicionavimo sistemą freonu.

 

Kada reikia pildyti kondicionierių?

Kondicionierių pildymas reikalingas tuomet, kai kondicionierius neužtikrina pakankamo šaldymo karštomis dienomis. Šią procedūrą patariama atlikti kartą per metus arba, žinoma, pajutus, jog kondicionierius veikia kitaip, nei įprastai, pavyzdžiui, nebešaldo, skleidžia neįprastus garsus.

Vienas iš ženklų, galintis parodyti, jog sunkvežimio kondicionavimo sistemoje atsirado freono trūkumas, yra šnypštimas tik įjungus kondicionierių. Sunkvežimio eksploatavimo metu taip pat gali atsirasti tam tikrų gedimų. Jei kondicionavimo sistemoje atsiranda nesandarumų, korozijos ar nusidėvi žarnelės, pirmiausia reikia rasti tikslią gedimo vietą ir tik tada pasirūpinti pakankamu freono kiekiu. Tai leis mėgautis vėsa sunkvežimyje visą sezoną.

Norint ilgą laiką neturėti rūpesčių dėl kondicionieriaus, rekomenduojama jį įjungti ne tik vasarą, kai karšta, bet visais metų laikais. Retkarčiais įjungus kondicionierių, bus sutepamos visos žarnelės, vožtuvai ir siurbliai, o tai labai svarbu norint išlaikyti šią sistemą geros būklės.

Net jei ir nėra akivaizdžių problemų su sunkvežimiu, vertėtų bent kartą per metus atlikti jo techninę apžiūrą TRELO remonto centruose. Jos metu atliekama kompiuterinė diagnostika, kuomet galima pastebėti ir tuos gedimus, kurie plika akimi yra nematomi.

 

Sunkvežimių, vilkikų kondicionierių pildymas Vilniuje ir Kaune bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje už gerą kainą

Norite pasirūpinti vairavimo komfortu šiltuoju metų sezonu? Dabar pats laikas papildyti kondicionierių freonu ir įsitikinti, kad pati sistema veikia tinkamai ir neturi jokių gedimų. TRELO Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune, bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, siūlo greitą ir kokybišką kondicionierių pildymą. Patyrę darbuotojai greitai identifikuos esamas problemas (jei jų yra) ir pasirūpins trūkumų šalinimu.

Kokia šios paslaugos kaina? Neapžiūrėjus sunkvežimio kondicionavimo sistemos sunku pasakyti konkrečią sumą. Jei joje yra gedimų, vien užpildymo freonu čia nepakaks. Nesusiviliokite akcija ir spręskite atsiradusias kondicionavimo sistemos problemas iš esmės, nes jos niekur nedings vien papildžius ją freonu.

Domina sunkvežimių kondicionierių pildymas?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje