Dakaras

Dakaras baigėsi – prasideda Dakaras!

Taip šias ralio lenktynes kiekvienais metais apibūdina mūsų kolega ir komandos draugas Benediktas Vanagas. Nors pasiekėme 2023 metų Dakaro finišo liniją, startuojame jau kitame, pradėdami naujus darbus. O kaip vyko šių metų mūsų Dakaras Dakare, kuriame buvo ir trelietis Modestas Vaitkūnas – kviečiame susipažinti naršant šiame puslapyje!

Ką darysim '23 Dakare?

Vos tik prasidėjo 2023 metų Dakaras, mes taip pat pradedame ne tik didžiulę Benedikto Vanago ir TOYOTA GAZOO Racing Team palaikymo kampaniją, kartu į dykumą išsiųsdami savo darbuotoją, trelietį Modestą, bet ir paleidžiame prizų dalybų maratoną. Kol vyks šios įspūdingos lenktynės, mes jus džiuginsim: 

○ Įvairiais konkursais Trelo Facebook paskyroj. 

○ Dakaro ralio metu užprenumeravus TRELO naujienlaiškį (2022.12.31 – 2023.01.14) – galimybė dalyvauti kasdieniniam burtų traukimo konkurse ir laimėti TRELO įsteigtų prizų. O jeigu norėtumėt dirbti mūsų įmonėj – įsidarbinusiems kandidatams bus garantuotas Dakarietiškas treliečio dovanų rinkinys. 

○ #TreliečioDienoraščio naujienomis tiesiai iš Saudo Arabijos dykumos.

Dakaro '23 Konkursai

Apsilankyk mūsų Facebook paskyroj ir susipažinęs su konkurso taisyklėmissudalyvauk! Vienas kitas TRELO prizas nepamaišys.

Prenumeruok TRELO naujienlaiškį Dakaro ralio lenktynių laikotarpiu (2022.12.31 – 2023.01.14), ir iškart gauk galimybę sudalyvauti kasdieniniam burtų traukimo konkurse ir laimėti prizų. Dienos konkurso laimėtojus skelbiame kitą dieną.

Prizų muziejus, kuriame apsilankęs gali pamatyti, ką gali laimėti, dalyvaudamas įvairiose mūsų organizuojamuose konkursuose.

Trelietis Dakare

Vos tik sušvitus galimybei išvykti į Dakaro ralio lenktynes, mūsų treliečiai nesnaudė. Savo darbuotojams surengę vidinį metų konkursą, kurio pagrindinis prizas – kelionė į Dakarą – sulaukėm įdomių kovų. Treliečiai rungėsi Žinių, Greičio, Ištvermės ir Kūrybinėse užduotyse, iš kurių suvedus galutinius rezultatus, paaiškėjo vienas nugalėtojas – Modestas.

Ne kiekvienas turim galimybę išvykti į Dakarą. O tai ką matom Dakaro ralio laikotarpiu iš sportininkų perspektyvos – tai tik viena medalio pusė. Todėl mes nusprendėm viską, kas vyksta lenktynėse, atskleisti iš paprasto žmogaus pusės, nenuslėpdami pikantiškų detalių, emocijų ir išgyvenimų. #TreliečioDienoraštis – tai atviras treliečio Modesto kelių savaičių pasakojimas apie tai, ką jam tenka patirti ir pamatyti, būnant Dakare. Tad, jeigu nesi buvęs dykumojir norėtum į viską pažiūrėti iš arčiau, paskaityk treliečio dienoraštį.

Dakaro '22 prisiminimai

Kupinas įspūdžių ir netikėtų įvykių vingių, 2022 metų Dakaras mums buvo ypatingas. Pirmą kartą į šias lenktynes, kartu su Benediktu Vanagu ir jo TOYOTA GAZOO Racing Team komanda, išvyko ir TRELO direktorius, trelietis Donatas Mockus. Nors ir palaikydami Benediktą ir jo komandą tiek bivake, tiek lenktynių trasoje, šią įsimintiną kelionę teko užbaigti ankščiau nei planuota. Benedikto automobilis BlackHawk, dideliu greičiu užvažiavęs ant netikėtai kely „išdygusio” smėlio kupsto, pakilo į orą ir kelis kartus vertėsi. Laimei, nors vairuotojui ir šturmanui nieko nenutiko, tačiau ties šiuo skrydžiu lenktynės bei kaupiamos Donato patirtys baigėsi.

Susipažinkit su Dakaro ’22 istorija, kurią aprašo Donatas savo trelietiškame dienoraštyje. Kupinas įvairiausių netikėtumų treliečio pasakojimas jūsų malonumui!