Sunkvežimių servisas Belgijoje

Lietuvos vežėjai jau senokai yra įsitvirtinę vakarų Europos rinkoje, tad natūralu, kad augant poreikiui vis dažniau prireikia sunkvežimių remonto ar techninės priežiūros paslaugų.

Sunkvežimis netikėtai sustojo Belgijoje arba važiuojant tranzitu atsirado nenumatytų gedimų? Nedvejodami kreipkitės į TRELO Genk ir TRELO Antwerpen remonto centrus. Profesionalūs darbuotojai, dirbantys su Volvo, Renault, Mercedes Benz, DAF, Scania, MAN ir kitų markių sunkvežimiais pasirūpins gedimų šalinimu servise ar kelyje.

Kai kiekvieną dieną nuvažiuojami tūkstančiai kilometrų, net ir geriausios techninės būklės sunkvežimis gali pavesti. Dėl to svarbu turėti patikimą partnerį ten, kur esate jūs. Dviejuose Belgijos miestuose. TRELO servisai čia įkurti tikrai neatsitiktinai  – Belgijoje matomi ypač dideli sunkvežimių srautai, kurie paskui išsisklaido po visą senąjį žemyną.

Šiuose servisuose aptarnaujami ne tik sunkvežimiai, bet ir puspriekabės, priekabos bei kitos komercinės paskirties transporto priemonės. TRELO darbuotojai pasirūpins ištikus bėdai, taip pat atliks visus reikalingus apžiūros darbus, kad kelias būtų kuo sklandesnis ir saugesnis. Šie remonto centrai yra šiuolaikiški ir gali suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Kokias paslaugas teikiame?

TRELO siūlo itin platų paslaugų spektrą tiek Belgijoje, tiek Vokietijoje, Prancūzijoje bei Lietuvoje. Savo klientams siūlome šias paslaugas už palankiausią kainą:

 • Važiuoklės remontas;
 • Stabdžių sistemos remontas;
 • Kompiuterinė diagnostika;
 • Elektroninės sunkvežimio dalies remontas;
 • Alyvos ir filtrų keitimas;
 • Priekabų remontas;
 • Padangų montavimas, ratų balansavimas ir suvedimas;
 • Kėbulo lyginimas, dažymas ir remontas po autoįvykių;
 • Paruošimas techninei apžiūrai;
 • Kitus remontus.

Šiame sąraše nematote to, ko tiksliai ieškote? Skambinkite į TRELO Genk numeriu +370 614 00022 arba susisiekite su TRELO Antwerpen telefonu +370 667 00055.

Remonto centrų darbuotojai čia kalba net keliomis kalbomis, įskaitant anglų, lietuvių ir rusų, todėl nekils bėdų dėl galimo kalbos barjero. Profesionalūs darbuotojai, atlikę sunkvežimio apžiūrą bei diagnostiką, galės ne tik plačiau paaiškinti darbų eigą ir efektyviai pašalinti defektus.

TRELO remonto centruose dirbame tik su moderniausia, inovatyviausia įranga, kuri užtikrina kokybiškas ir ilgaamžes remonto paslaugas. Daugybę reikiamų atsarginių dalių remontui turime vietoje, todėl nereikės gaišti brangaus laiko.

Įsigijote sunkvežimį Belgijoje? TRELO pasirūpins jo paruošimu eksploatacijai. Galime įmontuoti signalizaciją, sekimo įrangą, pritvirtinti valstybinius numerius ir t.t.

Nuo ko priklauso teikiamų paslaugų kainos?

Neverta bijoti, kad sunkvežimio apžiūra ir remontas atsieis krūvą pinigų. TRELO turi aiškią kainų politiką, o prieš pradedant gedimų šalinimo darbus pateikiame galutinę darbų kainą, kad vėliau nekiltų jokių neaiškumų.

Jei patirta žala didelė, nenuostabu, kad ir remonto kaina išaugs. Vis dėlto, neapžiūrėjus transporto priemonės kainos nurodyti neįmanoma, todėl siūlome nedelsti ir kreiptis į TRELO remonto centrus Belgijoje.

Domina mūsų paslaugos?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

 • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
 • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
 • Paslauga už geriausią galimą kainą
 • Pagalba kelyje