Michelin padangos sunkvežimiams

Padangos yra be galo svarbus kiekvieno sunkvežimio, vilkiko ar priekabos atributas. Kuo juos kokybiškesnės, tuo saugesnis vairuotojas ir gabenamas krovinys, o geriausiems vairuotojams reikia geriausios kokybės padangų.

Turbūt retas kuris nėra girdėjęs Michelin prekinio ženklo. Šios padangos žinomos dėl aukščiausių kokybės standartų, bandymų, diegiamų inovacijų ir ypač ilgo tarnavimo laiko. Michelin gamina padangas ne tik sunkvežimiams ar automobiliams, bet ir Formulės-1 bolidams bei lėktuvams.

Šios padangos, anot gamintojo, vidutiniškai gali būti naudojamos nuo 5 iki 10 metų (arba nuo 72 400 iki 136 800 km). Labai svarbu padangas tinkamai pripūsti: nei per daug, nei per mažai. Taip pripūstos padangos bus saugios, patikimos ir ekonomiškos. Standartų neatitinkantis oro slėgis padangose taip gali sukelti spartesnį įvairių detalių nusidėvėjimą, gadinti pačias padangas.

Michelin pabrėžia, kad sunkvežimių padangas reikėtų tikrinti kartą per mėnesį, nes vizualiai slėgio svyravimų gali ir nesimatyti. Oro slėgis turi būti tikrinamas, kai padangos yra neįkaitusios.

Jei naudojant Michelin padangas matosi netolygus jų dilimas, metas kreiptis pagalbos į TRELO specialistus Vilniuje arba Kaune. Gali būti, kad yra netinkamas ratų suvedimas, jų geometrija. Taip pat, kaip jau minėta, tokie defektai atsiranda dėl netinkamo oro slėgio padangose. Norint kuo ilgiau ir efektyviau naudoti Michelin padangas sunkvežimiui, pastebėjus pirmuosius ženklus reikia kreiptis į savo darbą išmanančius specialistus.

1889 metais įkurta įmonė yra bene pati populiariausia padangų gamintoja pasaulyje. Ne paslaptis, kad Michelin padangos gali būti brangesnės nei kitų gamintojų, tačiau galime garantuoti, kad jos vertos kiekvieno cento.

Kuo Michelin padangos ypatingos?

Michelin padangos ne tik atsparios, kokybiškos ir inovatyvios, bet turi ir įvairių privalumų. Gamintojas sako, kad šios padangos gali sutaupyti kuro bei suteikti stabilumo sunkvežimiui.

Šios padangos tylesnės, ilgaamžiškesnės, be to, draugiškesnės gamtai.

Ilgametė patirtis, patikimumas ir diegiamos moderniausios technologijos užtikrins saugumą kelyje jums ir kitiems eismo dalyviams. TRELO darbuotojai padės išsirinkti jūsų sunkvežimiui tinkamiausias Michelin padangas, kad visos kelionės būtų kuo sklandesnės ir komfortiškesnės.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje