Dunlop padangos sunkvežimiams

Nesvarbu, ar važiuojate žvyrkeliu, ar laviruojate miesto labirintuose – tam, kad jaustumėtės saugiai jums reikia pačių geriausių Dunlop padangų. 1898 metais Airijoje sukurta pirmoji pneumatinė Dunlop padanga tapo kokybės ir ilgaamžiškumo simboliu daugybei vairuotojų visame pasaulyje.

Pritaikytos didelei ridai ir traukai, šios padangos yra patvarios, ekonomiškos ir sukuriančios išskirtinę vairavimo patirtį bet kokiu oru. Kokybiška jų konstrukcija padeda užtikrinti ne tik tolygų nusidėvėjimą, bet ir kaip įmanoma ilgesnį tarnavimo laiką. Dunlop padangos dirba taip pat sunkiai kaip ir jūs.

Ieškantiems patikimų padangų už gerą kainą siūlome pasižvalgyti po platų Dunlop padangų vairuojamai bei varančiajai ašims ir priekaboms asortimentą. Jei nesate tikri, kokio tipo padangos patenkintų jūsų poreikius, kviečiame kreiptis į TRELO darbuotojus, kurie atsakys į visus kylančius klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kuo Dunlop padangos ypatingos?

Kai kurios Dunlop padangos pasižymi specialia technologija „NOISE SHIELD“ , kuri sumažina garso lygį vairuotojo kabinoje, tačiau nepablogina eksploatacinių galimybių. Šių padangų gamintojas nuolat integruoja naujausios technologijos, kurios leidžia turėti maksimaliai gerą padangos sukibimą su keliu, suteikia tikslumo ir stabilumo vairuotojui bei sutrumpina stabdymo kelią, kas ypač aktualu patekus į avarines situacijas.

Dvigubas silicio mišinys, „Dunlop MFS“ sistema, puiki kaina ir kiti privalumai lemia tai, kad vis daugiau tarptautinių ir vietinių pervežimų vykdančių įmonių, jų atstovų bei tolimųjų reisų vairuotojų renkasi būtent Dunlop padangas.

Renkantis šias padangas atkreipkite dėmesį į naująjį ES padangų ženklinimą. Etiketė ant padangos nuo šiol rodo sukibimo su šlapia kelio danga įvertinimą, degalų naudojimo efektyvumą ir jų sukeliamo triukšmo  važiuojant vertinimą. Šie atnaujinimai leis gauti dar aktualesnę ir lengviau palyginimą informaciją, kuri užtikrins tinkamus sprendimus perkant naujas padangas sunkvežimiui.

TRELO Vilniuje ir Kaune siūlo platų Dunlop padangų pasirinkimą. Specialistai, kasdien susiduriantys su įvairiausiais poreikiais ir sekantys didžiausius padangų gamintojų proveržius, padės išsirinkti tinkamiausią variantą, kuris užtikrins ilgaamžiškumą ir saugumą kelyje. Daugiau nei šimtas metų inovacijų ir kokybės  – tai Dunlop.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje