Žieminės sunkvežimių padangos

Vairuojant sunkvežimį nepalankiu oru, kai kelio danga apsnigta, padengta ledu ar plikledžiu, ypač svarbu yra turėti kokybiškas žiemines padangas. Jos užtikrina saugumą, maksimalią sunkvežimio kontrolę ir manevringumą.

Nors universalios padangos vilioja tuo, kad jų nereikia keisti, jos nėra sukurtos tam, kad galėtų būti eksploatuojamos ypač šaltomis, snieguotomis žiemomis, kai termometro stulpelis nukrenta net žemiau 20 laipsnių. Kokybiškos, pagamintos iš specialios gumos, kuri išlieka minkšta net ir žemoje temperatūroje, jos padeda sutrumpinti stabdymo kelią, todėl ypač praverčia pavojingose situacijose, kurių ne taip ir retai pasitaiko kelyje. Tokios sunkvežimio padangos sukurtos specialiai ledui ir sniegui.

Žiemines padangas galima atskirti iš specialaus standartinio žymėjimo 3PMSF (trijų viršūnių kalnas su snaige viduryje). Taip pažymėtos padangos atitinka visus keliamus reikalavimus ir yra saugios eksploatuoti žiemos metu.

Žiemos metu taip pat reikia skirti dėmesio padangoms. Reguliariai tikrinkite padangų slėgį, kartas nuo karto apžiūrėkite jas vizualiai, o pasibaigus sezonui būtinai jas nuplaukite ir nuvalykite. Keliai žiemą barstomi druska ar druskos mišiniu, o ši medžiaga ilgainiui gali padaryti nemažai žalos jūsų sunkvežimio padangoms.

Kaip išsirinkti žiemines sunkvežimių padangas?

Renkantis žiemines padangas sunkvežimiui pirmiausia reikia žinoti tikslų padangų dydį. Keiskite visas padangas iš karto – taip jos dils tolygiai ir bus išvengiama priešlaikinio kai kurių sunkvežimio dalių nusidėvėjimo. Skirtingos padangos taip pat gali turėti įtakos vairavimo komfortui.

Taip pat verta pasvarstyti apie kelius, kuriais bus važinėjama dažniausiai ir kaip dažnai tai bus daroma. Jei ši transporto priemonė bus eksploatuojama kone kasdien, investuoti į aukščiausios kokybės padangas tiesiog privalu. Jei sunkvežimis naudojamas tik periodiškai arba trumpiems atstumams įveikti,rekomenduojame rinktis padangas su geru kainos ir kokybės santykiu.

Sunkvežimių padangas išsirinkti ne taip ir sunku, jei žinote, ko tiksliai ieškote. Vis dėlto, jei bent kiek dvejojate, siūlome kreiptis į patyrusius Trelo darbuotojus Vilniuje ir Kaune, kurie galės jus pakonsultuoti ir plačiau paaiškinti į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis žiemines padangas sunkvežimiui.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje