Kuro siurblių remontas

Sunkvežimių kuro siurblių remontas

Sunkvežimių kuro siurblys tiekia kurą iš bako į variklį, todėl, jei jame atsiranda gedimų, transporto priemonė blogiausiu atveju tiesiog nebeužsikurs arba nuolat ges, trūkčios, todėl vairavimas bus nekomfortiškas. Jei reikia keletą kartų pasukti raktelį, kad variklis užsivestų ar girdite neįprastus garsus iš kuro bako, tuomet metas skubėti į TRELO remonto centrus Vilniuje, Kaune ar Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ar Prancūzijoje.

Esant mažesniems gedimams pastebėsite didesnį, nei įprasta, sunkvežimio dūmingumą, padidėjusias kuro sąnaudas, netolygų variklio darbą ar pakitusią trauką, kuri geriausiai pastebima kai tenka kilti į įkalnę.

Žinoma, aukščiau paminėti pakitimai gali reikšti ir kitus sunkvežimio defektus, todėl geriausia praktika yra ne užsiimti remontu patiems, o palikti tai kvalifikuotiems darbuotojams, kurie ne tik atliks diagnostiką tam, kad tiksliai nustatytų gedimą, bet ir mokės kokybiškai tai sutvarkyti.

Trelo darbuotojai pastebi, kad tinkamai rūpinantis kuro siurbliais didesnių gedimų tikrai pavyksta išvengti. Pakanka reguliariai tikrinti kuro filtrą ir jį pakeisti nauju, jeigu reikia, stengtis nevažinėti su itin žemu kuro lygiu ir pasirūpinti, kad elektros jungtys būtų tinkamos (pritvirtintos ir pakankami įžemintos).

Daugybė sunkvežimio detalių turi aiškiai apibrėžtą tarnavimo laiką, kuris dažnai priklauso nuo nuvažiuotų kilometrų skaičiaus. Kuro siurblys, šiuo atveju, jokio limito neturi, o jo veikimas priklauso nuo degalų kokybės ir sunkvežimio naudojimo būdo.

Kviečiame registruotis siurblių remonto darbams jau dabar!

Benzininių ar dyzelinių kuro siurblių remontu ar profilaktika pasirūpinkite jau dabar. Kaunas ir Vilnius turi TRELO – jau gerai Vakarų Europoje žinomą sunkvežimių remonto centrą, užtikrinantį aukščiausios kokybės paslaugas už teisingas kainas.

Tikslią remonto kainą galima sužinoti tik atlikus išsamią diagnostiką ir sužinojus tikslią gedimo priežastį. Dažnai sugenda ne tik elektrinė, bet ir mechaninė kuro siurblio dalis, tuomet prie remonto teks prisidėti ne tik mechanikui, bet ir elektrikui.

TRELO Lietuvoje remonto centruose dirbančių autmechanikų valandinis įkainis yra 40 eurų, o autoelektriko – 45 eurai (Vakarų Europoje, atitinkamai – 65 ir 70 eur). Tuomet prisideda reikiamų detalių kaina, kuri priklauso nuo gedimo rimtumo bei sunkvežimio markės ir modelio.

Visgi, atkreipiame dėmesį, jog senų kuro siurblių neremontuojame – juos pakeičiame naujais (tam tikrais atvejais – dėvėtais), originaliais arba neoriginaliais – pagal jūsų pasirinkimą ir išankstinį suderinimą!

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje