MAN sunkvežimių remontas

Daugiau nei 100 metų skaičiuojanti Vokietijoje įkurta įmonė MAN gamina sunkvežimius, autobusus ir kitas transporto priemones bei dyzelinius ir benzininius variklius. Šios markės sunkvežimiai ne kartą buvo nominuoti geriausiais metų sunkvežimiais, todėl MAN atstovauja kokybę, kuria galite pasitikėti.

Šis gamintojas siekia užtikrinti maksimalų komfortą transporto priemonės vairuotojui: kuo didesnis matymo laukas, patogios sėdynės, ergonomiškas prietaisų skydelis ir patogus įlipimas padeda vairuotojui išlikti budriam ir per daug nepavargti. MAN taip pat siūlo inovatyvius skaitmeninius sprendimus, kurie atliepia jūsų verslo poreikius.

Modernūs MAN sunkvežimiai gali tarnauti net iki 10 metų, todėl verta investuoti į kokybišką jų remontą.

Gerą MAN sunkvežimį norisi patikėti tik savo srities profesionalams, kurie sugebės pasirūpinti turima aukštos kokybės transporto priemone. TRELO remonto centruose Vilniuje ir Kaune bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje – galime pašalinti bet kokį MAN sunkvežimio gedimą ar atlikti periodinį jo patikrinimą.

Kokias remonto paslaugas teikiame?

Netikėti gedimai gali smarkiai apkartinti dieną ir kainuoti daug pinigų, todėl sunkvežimio remontą norisi atlikti kaip įmanoma greičiau. Kartais išgirdus, kad vienos ar kitos detalės reikės laukti kelias savaites, nusvyra rankos.

Tačiau TRELO savo sandėliuose turime didžiają dalį MAN sunkvežimių remontui reikalingų detalių, o tų, kurių neturime vietoje, galime greitai gauti iš savo partnerių. Profesionalūs darbuotojai nurodys tikslią remonto kainą prieš pradedant darbus. Ji priklauso nuo gedimo sudėtingumo ar iškilusių problemų.

Kokias dar paslaugas siūlo Trelo remonto centrai?

 • Važiuoklės, sankabos, pneumatinės sistemos remontas;
 • Kondicionierių pildymas ir kondicionavimo sistemos priežiūra;
 • Elektronikos remontas;
 • Tentų remontas;
 • Padedame paruošti sunkvežimius techninei apžiūrai;
 • Kiti remonto darbai.

TRELO remonto centruose dirbantys profesionalai patars, kaip rūpintis sunkvežimiu, suteiks kokybišką ir greitą remontą. Rūpinamės kiekvienu klientu ir norime užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

 • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
 • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
 • Paslauga už geriausią galimą kainą
 • Pagalba kelyje