Riken padangos sunkvežimiams

Japonijoje 1917 metais įkurtas Riken prekinis ženklas pirmiausia veikė kaip cheminių tyrimų kompanija, o padangas pradėjo gaminti 1956 metais, bet tik vietinei rinkai. Eksportuoti padangas Riken pradėjo aštuntajame dešimtmetyje, o nuo 1992 metų šis prekės ženklas priklauso Michelin koncernui, todėl gali pasiūlyti aukščiausios kokybės ir pažangiausių technologijų padangas sunkvežimiams už palankią kainą.

Nuo to laiko, kai Riken tapo dalimi Michelin koncerno, visos padangos gaminamos būtent Michelin gamyklose. Riken padangos išskiria iš kitų rinkos žaidėjų tuo, kad yra pritaikytos specifiškai Europos šalių klimatui, todėl užtikrina saugumą ir komfortą senojo žemyno keliuose.

Šios padangos tarp profesionalų garsėja kaip nebrangios ir patvarios, todėl jei vis dar dvejojate, kurio gamintojo padangas rinktis, pasvarstykite apie Riken.

Kuo Riken padangos ypatingos?

Riken padangos pirmiausia išsiskiria tuo, kad yra gaminamos Europoje, be to, gali pasiūlyti patikimas ir nebrangias padangas bet kokiai transporto priemonei, įskaitant sunkvežimius.

Šis prekinis ženklas taip pat turi savo ypatybių, pavyzdžiui, asimetrinį protektoriaus raštą tam, kad sunkvežimis išliktų kuo stabilesnis net ir važiuojant dideliu greičiu. Specialus dizainas užtikrina puikų sunkvežimio valdymą ir sukibimą su keliu net ir nepalankiomis eismo sąlygomis.

Šios padangos taip pat suteikia komfortą vairuotojui, nes turi tvirtą centrinę briauną, kuri išlieka stabili net ir važiuojant ne pačios geriausios būklės keliais. Dėl šio unikalumo Riken padangos mažiau girgžda ir ūžia, kas ypač aktualu vairuojant ilgesnį laiką. Bene dažniausiai šios padangos gaminamos su specialiu silicio dioksido mišiniu, kuris, kaip atlikti tyrimai rodo, gali sumažinti degalų sąnaudas.

Gamintojas teigia, kad šios padangos gali tarnauti net iki šešerių metų (arba ~88 513 km), todėl ieškant naujų padangų sunkvežimiui tikrai verta atkreipti dėmesį į šį prekinį ženklą. Nesate tikri, kurios Riken padangos patenkintų jūsų poreikiu? Kviečiame nedelsti ir kreiptis į TRELO Kaune arba Vilniuje, kur specialistai padės išsirinkti geriausią variantą, pakonsultuos ir paaiškins skirtumus tarp vienokių ar kitokių padangų.

Riken – tai patikima kokybė iš Europos.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje