Sunkvežimių servisas Prancūzijoje

Lyon, Prancūzija
Paris, Prancūzija
Metz, Prancūzija

Į vis didesnės dalies vežėjų žemėlapį patenka Europos pietuose esanti Prancūzija. Norėdami palengvinti vežėjų darbą ir leisti jiems jaustis saugiems kelyje, siūlome TRELO remonto centro paslaugas Liono, Meco (Metz) ir Paryžiaus miestuose.

Naujausias remonto centras Prancūzijoje atvėrė duris Mece (Metz), tačiau didžiuojamės ir tuo, kuris yra Lione. Šis miestas yra ypatingai svarbus transporto mazgas, nes yra pakeliui į Marselio uostą bei kitas verslui svarbias lokacijas. Šį miestą pasiekia arba pro jį pravažiuoja nemaža dalis Lietuvos vežėjų. Savo klientų patogumui TRELO siekia būti ten, kur esate jūs.

Lione, Mece ir Paryžiuje įsikūrę padaliniai siekia suteikti aukštos kokybės sunkvežimių bei priekabų remonto paslaugas, užtikrinti kokybišką jų techninę priežiūra. Svarbi sėkmingo verslo dalis yra tinkamas biudžeto paskirstymas, todėl TRELO garantuoja priimtiną kainos ir kokybės santykį, net jei nemalonūs gedimai užklupo ne Lietuvoje.

TRELO gali pasigirti partneryste su sunkvežimių detalių gamintojais ir platintojais iš Italijos, Olandijos, Prancūzijos, Lenkijos, Turkijos ir kitų šalių. Šis bendradarbiavimas gali užtikrinti, jog remonto centruose gausite reikalingas detales už geriausią įmanomą kainą. Remonto centruose taip pat turime sandėlius, kuriuose laikome kone visas remontui reikiamas detales, todėl darbus galime atlikti greitai.

Aukštos kompetencijos darbuotojai, moderni techninė įranga remonto centruose ir tinkamas detalių tiekimo grandinės valdymas leidžia užtikrinti greitai atliekamus remonto ar techninės priežiūros darbus. Šiame remonto centre vienu metu galima remontuoti net septynis sąstatus.

Kokias paslaugos teikiame?

Dažnas vežėjas, kurio sunkvežimis yra sugedęs vakarų Europoje, gali patvirtinti, kad daugybė remonto centrų siekia tik pasipelnyti, keisdami detales, kurių visai nereikia keisti ir atlikdami įvairius remonto darbus už kuo didesnę sumą. TRELO tiki, kad svarbiausia yra užmegzti ryšį su klientu ir suteikti kokybišką paslaugą iš pirmo karto.

Pasirūpinsime bet kokios markės sunkvežimių ar priekabų remontu ar paruošimo darbais. TRELO remonto centruose Prancūzijoje galime suteikti šias paslaugas:

 • Vilkikų ir priekabų einamąjį remontą;
 • Kompiuterinę diagnostiką;
 • Ratų geometrijos reguliavimą;
 • Padangų montavimą ir jų balansavimą;
 • Kondicionavimo sistemos remontą ir jų pildymą;
 • Techninę priežiūrą;
 • Kitas paslaugas.

Iškilus bet kokiai bėdai Prancūzijos keliuose, kviečiame kreiptis į TRELO Lyon numeriu +370 667 00039 arba 06 48 05 59 37. Taip pat remonto darbus atliekame TRELO Metz ir TRELO Paris padaliniuose. Prireikus, galima suteikti pagalbą kelyje.

Nuo ko priklauso teikiamų paslaugų kainos?

TRELO nori, kad kiekvienas klientas pro remonto centro vartus išvažiuotų patenkintas, todėl rūpinasi palankiausiomis kainomis. Jos priklauso nuo detalių, kurias reikia pakeisti, gedimo sudėtingumo, taip pat į remonto kainą įskaičiuojamas ir darbas.

Kviečiame susisiekti su bet kuriuo Prancūzijoje įsikūrusių TRELO. Mūsų darbuotojai paslaugas teikia net keliomis kalbomis (pvz., rusų, anglų, lietuvių), todėl tikrai būsite suprasti. Siekiame užtikrinti sąžiningas kainas ir būti patikimais jūsų verslo partneriais, kad ir kur bebūtumėte.

Lyon, Prancūzija
Paris, Prancūzija
Metz, Prancūzija

Domina mūsų paslaugos?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

 • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
 • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
 • Paslauga už geriausią galimą kainą
 • Pagalba kelyje