Kondicionierių remontas

Sunkvežimių kondicionierių remontas

Įsivaizduokite: karštą vasaros dieną įsėdate į sunkvežimį, išvažiuojate į kelią ir… jaučiate, kad neveikia kondicionierius. Trumpos kelionės metu galima laikyti atvirą langą, tačiau, jei laukia tolimas kelias, toks gedimas sukelia didelį diskomfortą.

Jei kondicionieriaus gedimas susijęs su nepakankamu freono kiekiu, tai galima labai greitai išspręsti. Vis dėlto, TRELO darbuotojų praktika rodo, kad neefektyvus kondicionieriaus veikimas arba nebeveikimas dažniausiai susijęs su kitais gedimais. Kokie jie?

Atsiradus sistemos nesandarumui, kondicionavimo sistemos užterštumui, korozijai ar žarnelių nusidėvėjimui, greitai pasijunta ir suprastėjęs kondicionieriaus veikimas. Netinkamai kondicionavimo sistema gali veikti net ir po kondicionieriaus papildymo freonu: būtina jo papildyti tiek, kiek nurodo gamintojas, nes freono perteklius taip pat gali tapti netinkamai veikiančios kondicionavimo sistemos priežastimi.

Jei ką tik papildėte sunkvežimio kondicionavimo sistemą freonu, o kondicionierius vis tiek neveikia, galima įtarti freono nutekėjimą, todėl reikia tikrinti šios sistemos sandarumą. Ji, kaip ir kone visos sunkvežimio dalys, nėra amžina ir ja taip pat reikia reguliariai pasirūpinti keičiant salono filtrus bei atliekant kondicionieriaus dezinfekciją.

Kondicionavimas – tai ne tik gaivus oras automobilyje, kai už lango kepina saulė. Čia jau kalbame ir apie švarų, kokybišką orą, kuris yra itin svarbus tiems, kurie praleidžia už sunkvežimio vairo daugybę valandų.

Kur atlikti sunkvežimio kondicionavimo sistemos diagnostiką ir remontą? Ieškokite TRELO remonto centrų Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune, bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Nuo ko priklauso sunkvežimių, vilkikų kondicionieriaus remonto kaina?

Kondicionavimo sistemos remonto kaina priklausys nuo esamų gedimų, kuriuos įvertinti galima tik po sunkvežimio apžiūros. Jei matomas ne tik freono perteklius ar trūkumas, o tokie dalykai kaip šios sistemos nesandarumas, variklio kaitimas, alyvos dėmės ant kompresoriaus ar net kondensato susidarymas salone, kai kondicionierius įjungtas, remontas bus sudėtingesnis.

Remonto kaina dažniausiai priklauso nuo darbų apimties, sunkvežimio modelio bei markės, detalių ir medžiagų kainos, todėl geriausia praktika būtų ne ieškoti informacijos internete (ji gali būti klaidinanti), o kreiptis tiesiai į TRELO remonto centrus.

TRELO savo remonto centruose Lietuvoje (Vilniuje ir Kaune) bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, siūlo aukščiausio lygio paslaugas ir teisingą kainą.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje