Renault sunkvežimių remontas

„Renault“ vadinami bene pačiais patikimiausiais sunkvežimiais rinkoje ir akivaizdu, kodėl. Daugiau nei šimto metų patirtis versle, diegiamos naujausios technologijos ir aukščiausia kokybė geriausiai apibūdina šios markės sunkvežimius.

„Renault“ pasitiki tūkstančiai tarptautinius ir vietinius pervežimus vykdančių įmonių bei jų atstovų. Išskirtinės idėjos ir rūpestis savo klientais šiai įmonei garantuoja sėkmę visame pasaulyje. Vis dėlto, net ir pačiai geriausiai technikai reikia priežiūros.

Net ir nekritiniai transporto priemonės gedimai gali sukelti nepatogumų vairuojant, o rimtesnis gedimas – sutrukdyti laiku pristatyti prekes. Prastai veikianti vairo kolonėlė, keisti garsai, sklindantys iš variklio, netinkamai veikianti elektros instaliacija ir kitos bėdos gali apkartinti ilgas keliones „Renault“ sunkvežimiu. Prieš išvykstant į kiekvieną kelionę būtina pasirūpinti tinkama technine sunkvežimio būkle, kad nekiltų jokių trukdžių. Kur kreiptis, kai prireikia sunkvežimio remonto?

TRELO remonto centruose Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune, bei Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, „Renault“ markės sunkvežimius darbuotojai mato kone kasdien, todėl yra puikiai susipažinę su šio ženklo remontu ir jų gedimų specifika.

Kokias remonto paslaugas teikiame?

TRELO remonto centruose siūlome įvairaus spektro remonto paslaugas „Renault“ sunkvežimiams. Kadangi sandėliuose laikome bene visas remontui reikiamas „Renault“ sunkvežimių detales, visi darbai bus atlikti greitai ir be jokių kompromisų kokybei.

Montuojame ir balansuojame „Renault“ sunkvežimių padangas, atliekame variklių diagnostiką ir jų remontą, pildome bei remontuojame kondicionierius ir t.t. Šį sąrašą būtų galima tęsti ir toliau. Galime padėti su bet kokiu gedimu ir pasirūpinti maksimaliu vairavimo komfortu.

Kruopštus remontas, išskirtinis dėmesys kokybiškam aptarnavimui ir greitis tikrai išskiria TRELO remonto centrus iš minios. Tikslias  „Renault“ sunkvežimių remonto ir techninės apžiūros kainas nežinant tikslių gedimų ir neatlikus diagnostikos nustatyti sunku, todėl rekomenduojame atvykti į artimiausią TRELO remonto centrą – Lietuvoje (Vilniuje arba Kaune), Belgijoje (Genk arba Antwerpen), Prancūzijoje (Lyon, Paris arba Metz) ar Vokietijoje (Lahr arba Viersen).

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje