Vairo kolonėlės remontas

Sunkvežimių vairo kolonėlės remontas

Apsunkęs vairo sukimasis ar praslydimas, vairo drebėjimas ar neįprasta vibracija, staiga atsiradusi sunkvežimio trauka į vieną pusę, triukšmas sukant vairą – visa tai gali būti indikacijos, jog reikalingas vairo kolonėlių remontas ar keitimas. Tokiu atveju nieko nelaukite – suskubkite į TRELO remonto centrus Vilniuje, Kaune ar Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ar Prancūzijoje.

Jei juntamas pasunkėjęs vairo sukimas, pirmiausia galite patikrinti vairo stiprintuvo skysčio kiekį. Jei jo nėra pakankamai, bakelį užpildykite ir stebėkite, ar problema dingsta. Populiariausias pasirinkimas yra sintetinis vairo stiprintuvo skystis, tačiau pasitaiko ir nesintetinės mineralinės alyvos skysčio. Kokį tiksliai rinktis? Žiūrėkite pagal savo sunkvežimio modelį, o jei nesate tikri, susisiekite su TRELO specialistais.

verta žinoti, kad vairo stiprintuvo skystį rekomenduojama keisti kas 80 tūkstančių kilometrų arba kas penkerius metus. Visuomet atsižvelkite ir į naudojamos transporto priemonės eksploatavimo dažnį.

Jei visgi, pakeitus vairo stiprintuvo skystį, problema išlieka, galima pažiūrėti, ar nėra skysčio nuotėkio vairo kolonėlėje, vairo siurblyje ar jungtyse. Pastebėjus nuotėkį reikėtų nedelsiant kreiptis į specialistus, nes ignoruojant su vairu susijusius gedimus rizikuojate savo bei kitų eismo dalyvių saugumu.

Greitas ir kokybiškas sunkvežimių vairo kolonėlių remontas Vilniuje, Kaune ir Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Susidūrus su sunkvežimių vairo kolonėlių gedimais kyla klausimas: kur kreiptis norint gauti aukštos kokybės paslaugą už prieinamą kainą? TRELO remonto centruose siūlome kvalifikuotų remonto technikų (automechanikų, autošaltkalvių, autoelektrikų), sukaupusių ilgametę patirtį, vairo kolonėlių keitimo darbus.

TRELO sandėliuose turi įvairių modelių vairo kolonėlių vietoje (originalių bei neoriginalių, taip ir dėvėtų), todėl remonto darbai bus atlikti greitai.

Žinoma, remontas remontu, tačiau svarbu prisiminti ir tai, kad sunkvežimį prižiūrėti reikia ne tik tuomet, kai kažkas sugenda ar jis iš viso sustoja kelyje. Neignoruokite neįprastų garsų, nuolat stebėkite savo transporto priemonę ir kreipkitės pagalbos į specialistus jei kyla neaiškumų.

Atkreipiame dėmesį, jog senų vairo kolonėlių neremontuojame – jas pakeičiame naujomis arba dėvėtomis, originaliomis arba neoriginaliomis – pagal jūsų pasirinkimą ir išankstinį suderinimą!

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje