Sunkvežimių servisas Vilniuje

Vilnius

Sunkvežimis yra be galo svarbi logistikos ir transportavimo sektoriaus dalis. Savo sunkvežimių parką reikia nuolat prižiūrėti, tvarkyti, pasirūpinti gedimais vos jie pasimato ir nelaukti, kol sustosite kelyje. Tam, kad remonto ar priežiūros darbai vyktų sklandžiai, reikalingas patikimas partneris, galintis pasiūlyti platų paslaugų spektrą. Visa tai yra TRELO sunkežimių servisas Vilniuje.

2022 metais duris atvėręs TRELO sunkvežimių Vilniuje rūpinasi visų markių sunkvežimiais ir priekabomis. Darbuotojai visuomet yra pasirengę padėti jums bei jūsų verslui, nesvarbu, ar gedimas rimtas, o gal reikalinga pagalba po autoįvykio.

Reikia turėti mintyje, kad ši sunkiasvorė transporto priemonė nėra įprastas lengvasis automobilis, tad ir servisas turi būti atitinkamas. Nors sunkvežimiai pritaikyti tam, kad galėtų įveikti didelius atstumus, prieš kiekvieną kartą sėdant prie šios transporto priemonės vairo įsitikinkite, kad ji pilnai tinkama eksploatavimui.

Laiku nekeičiami filtrai, tepalai, problemos su vairu ar sunkvežimio elektronika, netinkamas padangų pripūtimas ne tik gadina techniką, sukelia diskomfortą vairuotojui, bet gali tapti ir didelių gedimų ar net avarijų priežastimi. Tam, kad vairuotojas nepervargtų,išliktų budrus, saugus privalu pasirūpinti tinkama sunkvežimio būkle.

Ieškote geriausios vietos savo sunkvežimio ar priekabos remontui? Rinkitės TRELO sunkvežimių servisą Vilniuje, kuris yra įsikūręs Minsko plente 26A. Susisiekti galite numeriu +370 632 00083 arba elektroniniu paštu vilnius@trelo.eu. Remonto centras dirba be išeiginių, nuo 7 iki 19h.

Kokias paslaugas teikiame sunkvežimių servise Vilniuje?

TRELOVilnius siūlo itin platų paslaugų spektrą, kurios leidžia išsiskirti iš kitų rinkos žaidėjų. Pasirūpinsime bet kokios markės sunkvežimiu ar priekaba per trumpiausią įmanomą laiką.

TRELO sunkvežimių servise Vilniuje siūlome šias paslaugas:

 • Stabdžių patikrą ir remontą;
 • Kompiuterinę diagnostiką;
 • Važiuoklės patikrą ir remontą;
 • Pavarų dėžių, variklių remontą;
 • Padangų montavimą, balansavimą;
 • Ratų geometrijos patikrą;
 • Įvairias elektriko paslaugas;
 • Alyvos bei kitų eksploatacinių skysčių patikrą ir keitimą;
 • Vairo kolonėlių remontą;
 • Techninę priežiūrą;
 • Kitas paslaugas.

Dėka modernios technikos, kuri yra naudojama TRELO sunkvežimių servise Vilniuje, kvalifikuoti darbuotojai gali sutvarkyti net smulkiausią dalį bei pasirūpinti nepriekaištinga technine sunkvežimio būkle, kuri leis džiaugtis komfortišku vairavimu. Bendradarbiaujame su detalių gamintojais iš įvairių šalių, todėl galime pasiūlyti palankiausias kainas. Daugelį detalių turime savo sandėliuose, todėl pamirškite kelių savaičių laukimą.

Darbus atliekame laiku ir stengiamės, kad kiekvienas klientas liktų maksimaliai patenkintas kokybiškai atliktu darbu.

Nuo ko priklauso sunkvežimių remonto kainos Vilniuje?

Remonto kainos remiasi į daugybę faktorių: tai ir detalės, ir darbas. Nežinant situacijos, neatlikus kompiuterinės diagnostikos tai įvertinti sunku, todėl visuomet kviečiame atvykti į TRELO Vilnius, kur profesionali komanda apžiūrės sunkvežimį, vilkiką ar priekabą ir galės tiksliau įvertinti remonto kainą.

Vadovaujamės skaidrių kainų politika, todėl tikslią sumą, kiek atsieis darbai, nurodome dar prieš juos pradedant. Taip abi pusės išvengia nemalonių situacijų, o jūs galite būti ramūs, kad mokėsite tiek, kiek ir buvo nurodyta.

Vilnius

Domina mūsų paslaugos?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

 • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
 • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
 • Paslauga už geriausią galimą kainą
 • Pagalba kelyje