Stabdžių suportų remontas

Sunkvežimių stabdžių suportų remontas

Turint ar vairuojant krovininį automobilį būtina reguliariai rūpintis jo diagnostika ir įsitikinti, kad transporto priemonė yra geros techninės būklės bei saugi vairuoti. Nors sunkvežimyje yra šimtai detalių, kai kurios jų – ypatingai svarbios. Vienos jų – stabdžiai, kuriems veikiant netinkamai rizikuojama ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių sveikata ar net gyvybe.

Tinkamai veikiantys sunkvežimių stabdžių suportai užtikrina stabdymo efektyvumą bei kaip įmanoma trumpesnį stabdymo kelią, todėl gali padėti išvengti susidūrimo su kitomis transporto priemonės. Sunkvežimių stabdžių suportų gedimas gali būti gerai užsimaskavęs, sunkiai aptinkamas arba net nurašomas kitai problemai. Pirmieji tokio gedimo signalai gali būti staigiai išaugusios degalų sąnaudos, netinkamas rankinio stabdžio veikimas arba juntama netolygi stabdymo jėga.

Tokiu atveju sunkvežimio vairuotojai turbūt pirmiausia tikrintų stabdžių skystį bei ieškotų jo nuotėkio. Jei patikrinus stabdžių skystį akivaizdu, kad problema slypi ne čia, būtina kreiptis pagalbos į kvalifikuotus specialistus.

Sunkvežimio stabdžių suporto gedimai gali iššaukti daugybę problemų, kurios galbūt net neatrodys konkrečiai susijusios su stabdžiais ir nesukels didesnio nerimo, tačiau kels pavojų ne tik pačiam vairuotojui, bet ir aplinkiniams eismo dalyviams.

Nuo ko priklauso suportų remonto kaina?

Sunkvežimio stabdžių suportų kaina labai svyruoja, todėl tikslią sumą, net ir žinant konkretaus sunkvežimio modelio ir markės, nurodyti sunku. Tokių detalių kainos priklauso ir nuo stabdžių disko storio bei pačios stabdžių sistemos. Siekiant sklandaus veikimo, patariama stabdžių suportus rinktis pagal savo sunkvežimio markę. Žinoma, pasirinkimas toks platus ir kainos be galo įvairios. Nenuostabu, kad net ir patyrę vairuotojai ne visuomet tiksliai žino, kokias detales įsigyti.

Nors dažnu atveju gali atrodyti, kad stabdžių suportų restauravimas atsieis pigiau, tai nebūtinai tiesa. Gedimų šalinimas neretu atveju kainuoja brangiau nei naujų detalių įsigijimas.

Į visus techninius klausimus jums atsakys TRELO darbuotojai – treliečiai.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje