Traktorinių priekabų remontas

Žemės ūkio padargai ir jų kokybė bei tinkamumas eksploatavimui yra svarbūs kiekvienam ūkininkui. Priekaba yra neatsiejama įvairių krovinių gabenimo dalis, todėl ji visuomet turi būti techniškai tvarkinga ir garantuoti ne tik patikimą krovinio gabenimą, bet ir tai, kad aplinkiniai eismo dalyviai taip pat būtų saugūs kelyje.

Savaime suprantama, kad žemės ūkio technika, pavyzdžiui, traktorinės priekabos, reikalauja ypatingos priežiūros ir privalo būti puikios techninės būklės. Tokios priekabos pasižymi tvirtu rėmu ir gali atlaikyti dideles apkrovas. Jos taip pat turi didelę keliamąją galią.

TRELO remonto centruose Vilniuje ir Kaune galite būti tikri, kad gausite pačią kokybiškiausią periodinę techninę traktorinių priekabų apžiūrą, o jei prireiks net ir menkiausio remonto, mūsų kvalifikuoti darbuotojai taip pat tuo pasirūpins.

Nuo ko priklauso traktorinių priekabų remonto kaina?

Vienas dažnesnių klausimų, kurį tenka girdėti iš klientų, yra apie traktorinių priekabų remonto kainas. Traktorinių priekabų remonto kaina priklauso nuo daugybės faktorių.

TRELO remonto centruose Kaune ir Vilniuje siūlome automechanikų ir autoelektrikų paslaugas. Automechaniko valandinis įkainis yra 40 eurų, o autoelektriko – 45 eurai. Kainuoja ne tik darbas, bet ir detalės, įvairios priemonės, todėl viskas priklauso nuo gedimo sudėtingumo.

Tikslią kainą galima nurodyti tik apžiūrėjus traktorinę priekabą, identifikavus esamus gedimus ir įvertinus padarytą žalą. Problemų telefonu nustatyti neįmanoma, todėl laukiame jūsų TRELO remonto centruose. Visuomet skatiname kreiptis į remonto centrus ne tuomet, kai viskas galutinai sugenda, o ilgametė praktika rodo, kad profilaktika atsieina kur kas pigiau nei kapitalinis traktorinių priekabų remontas.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje