​​Vasarinės sunkvežimių padangos

Vasarinės padangos Lietuvoje yra naudojamos nuo balandžio 1 iki lapkričio 9 dienos. Jos pagamintos iš kietos gumos, kad išlaikytų savo savybes net ir esant ypač karštam orui, kai asfaltas labai įkaista ar kai yra veikiamos tiesioginių saulės spindulių.

Tokios padangos gerai sukimba su kelio danga ir garantuoja vairavimo komfortą šiltuoju sezonu. Į kokybiškas padangas tikrai apsimoka investuoti, nes iš esmės jos nėra lepios ir gali būti naudojamos ilgą laiką.

Svarbu užtikrinti tinkamą slėgį padangose. Ideliu atveju reikėtų jį patikrinti kartą per mėnesį. Tuomet svarbu apžiūrėti, ar ant padangų nesimato jokių įtrūkimų, plyšimų, kitokių pažeidimų. Sunkvežimiams ypač reikia teisingai subalansuoti ratus po padangų keitimo. Tai užtikrins tolygų padangų dilimą ir leis išvengti nemalonių incidentų kelyje.

Vasarines padangas galima atskirti iš paprasto rašto, jos taip pat turi mažiau griovelių nei žieminės. Jei tik galite tai leisti, rinkitės gerai žinomų ir patikimų gamintojų vasarines padangas. Šiuo atveju mokate ne už vardą, o už ženklų technologinį pranašumą prieš konkuentus.

Kaip išsirinkti vasarines sunkvežimių padangas?

Kokios detalės svarbios, renkantis vasarines padangas sunkvežimiui? Pirmiausia reikia atsižvelgti į sunkvežimio gamintojo nurodymus, o tada galvoti apie planuojamus įveikti atstumus ar vairavimo stilių.

Vasarines padangas galima rinktis ir pagal dangą, kuria planuojama važinėti daugiausiai:

  • Didžiąją laiko dalį sunkvežimį eksploatuojant ten, kur ypač geri keliai, pvz., mieste, įsigykite vasarines padangos su simetrišku protektoriaus raštu.
  • Jei žinote, kad teks važiuoti žvyrkeliu, įsigykite vasarines padangas su kryptiniu protektoriaus raštu. Jis užtikrina itin gerą sukibimą su kelio danga.
  • Važinėjant skirtingais keliais ekspertai rekomenduoja įsigyti vasarines padangas su asimetrišku protektoriumi, nes jos geriausiai prisitaikys prie skirtingų kelio dangų.

Vis dėlto, norint išsirinkti vasarines sunkvežimių padangas, kurios atitiktų jūsų poreikius, verta pasikonsultuoti su kvalifikuotais TRELO darbuotojais. Jie atsakys į visus kylančius klausimus ir, atsižvelgę į jūsų reikalavimus, padės išsirinkti geriausias padangas už palankiausią kalną.

Prekiaujame tik aukščiausius sertifikavimo standartus turinčių gamintojų padangomis, kurios pasižymi patikimumu ir kokybe. Džiaukitės komfortiškomis kelionėmis šiltuoju metų sezonu su TRELO.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje