Sunkvežimių servisas Kaune

Komercinės transporto priemonės, nors ir sukurtos taip, kad galėtų atlaikyti ypatingai ilgus atstumus bei įvairias eismo sąlygas, vis tiek reikalauja nuolatinės priežiūros ir dėmesio. Netikėtai atsiradę gedimai gali smarkiai patuštinti kišenes, todėl ekspertai visada rekomenduoja profilaktiškai apžiūrėti sunkvežimį, o tai padaryti leiskite profesionalams.

Kuo anksčiau gedimas aptinkamas, tuo mažiau kainuoja jį sutaisyti. Prieš sėdant už vairo, patys vairuotojai gali padaryti kelis dalykus, kurie leis pastebėti, jeigu kažkas yra ne taip. Pirmiausia reikia patikrinti, ar pakanka variklio alyvos, stabdžių skysčio, pavarų skysčio ir kitų eksploatavimo skysčių. Taip pat visuomet rekomenduotina apžiūrėti padangas, patikrinti jų slėgį. Žinoma, kiekvieną kartą prieš kelionę patikrinkite žibintus, stabdžius ir taip toliau. Visi šie komponentai lemia jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumą kelyje.

Ieškote patikimo remonto centro prieš išvykstant į ilgą kelionę, o gal norite įsitikinti, kad sunkvežimis techniškai tvarkingas? Susisiekite su TRELO Kaunas. Šis remonto centras yra įsikūręs Elektrėnų g. 1R. Skambinkite numeriu +370 661 57006 ir susitarkite dėl apžiūros. Jūsų patogumui dirbame ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Kokias paslaugas teikiame?

Kaune 2022 metais buvo atidarytas pirmasis TRELO remonto centras Lietuvoje. Savo klientams siūlome ne tik platų paslaugų spektrą, bet ir siekiame, kad vieną kartą defektą sutvarkius jis daugiau neatsirastų.

Mūsų teikiamų paslaugų Kaune sąrašas yra toks:

 • Pavarų dėžių remontas (mechaninių ir automatinių);
 • Variklių remontas;
 • Stabdžių suportų remontas;
 • Stabdžių sistemos remontas;
 • Važiuoklės, reduktoriaus, sankabos remontas;
 • Kondicionavimo sistemos remontas;
 • Padangų montavimas ir balansavimas;
 • Ratų geometrijos reguliavimas;
 • Siūlome technine priežiūrą;
 • Atliekame kompiuterinę diagnostiką;
 • Kitos paslaugos.

Tai yra vos kelios paslaugos, kurias siūlome savo klientams. Norėdami išsamesnės informacijos, kreipkitės į TRELO Kaunas, numeriu +370 661 57006.

Kiekvieną dieną augdami ir tobulėdami galime užtikrinti ne tik visų sunkvežimių markių techninę priežiūrą, bet ir patikimą remontą, kurį patyrę darbuotojai atlieka su moderniausia technika. Ypač rekomenduojama atlikti kompiuterinę diagnostiką, kuri gali parodyti net ir tas problemas, kurių vizualiai pamatyti neįmanoma.

Nuo ko priklauso teikiamų paslaugų kainos?

Didžiausią remonto kainos dalį dažnai sudaro detalės, tačiau, kaip minėta, TRELO orientuojasi į aukščiausią kokybę už palankiausią kainą. Bendradarbiaudamas su įvairiais sunkvežimių dalių platintojais ir gamintojais  iš Italijos, Lenkijos, Prancūzijos bei kitų šalių, TRELO gali pasiūlyti kone geriausią jų kainą rinkoje.

Žinoma, įvairios sunkvežimių dalys yra niekas be žmonių, kurie žino, ką su jomis reikia darytis. TRELO dirba entuziastingi savo srities specialistai, kurie turi ilgametę patirtį ir dirba su įvairių markių sunkvežimiais bei priekabomis. Stiprūs darbuotojų profesiniai įgūdžiai leidžia garantuoti optimalų remonto darbų atlikimo laiką ir geriausią įmanomą kokybę.

TRELO remonto centrai yra ten, kur patogu jums, todėl ieškokite mūsų ir Vilniuje. Be dviejų padalinių Lietuvoje, TRELO įsikūręs ir Belgijoje, Vokietijoje bei Prancūzijoje, todėl galite būti tikri, jog reikiamą pagalbą gausite kur tik jos jums prireiks.

Domina mūsų paslaugos?

Kokybiškas sunkvežimių remontas yra ypatingai svarbus. Nesvarbu, ar tai paprastas gedimas, profilaktinė patikra ar sudėtingas remontas – TRELO komanda yra čia, kad padėtų.

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

 • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
 • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
 • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
 • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
 • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
 • Paslauga už geriausią galimą kainą
 • Pagalba kelyje