Turbinų remontas

Sunkvežimių turbinų remontas

Turbokompresorius suteikia sunkvežimio varikliui galios, todėl, jei turbina pradėjo dūminti, švilpti, strigti ar nebetraukti oro, reikėtų kreiptis pagalbos į specialistus. Nors kai kuriems vairuotojams toks remontas atrodo gana paprastas darbas, rekomenduotina šį darbą palikti kvalifikuotiems specialistams.

Turbinai patariant dideles apkrovas (paskaičiuota, kad ji gali sukti net iki 100 tūkstančių kartų per minutę!) būtina užtikrinti tinkamą jos veikimą. Tą daryti pirmiausia galima paprasčiausiu būdu – pasirūpinant tuo, kad variklio alyva būtų keičiama laiku ir joje nebūtų jokių pašalinių objektų. Specialistai taip pat rekomenduoja reguliariai keisti oro filtrus. Šie du paprasti patarimai ,nors ir dažnai pamirštami, gali padėti išvengti turbinos remonto.

Vėlyvo rudens ir žiemos metu, kai temperatūra neretai nukrenta žemiau nulio, tik užvedus sunkvežimio variklį leiskite jam dirbti laisva eiga. Per šį laiką sušyla alyva ir palengva įkaitina turbiną. Tai padės išvengti staigių temperatūros šuolių ir tausos variklio turbiną.

Vis dėlto, ne visada taip paprasta laikytis rekomendacijų. Ką daryti, kai prireikia skubaus sunkvežimio turbinų remonto už gerą kainą? Atsakymą žinote – kreiptis į TRELO profesionalus.

Nuo ko priklauso remonto kaina?

Šį klausimą girdime bene dažniausiai, tačiau tam, kad būtų galima nurodyti tikslią kainą, reikia žinoti ne tik sunkvežimio markę, modelį ir pagaminimo metus, bet ir išsiaiškinti, kas tiksliai turbinai nutiko.

Neretu atveju vien turbokompresoriaus remonto nepakaks, nes būtina išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis sugedo, kad gedimas nepasikartotų ir jums netektų vėl investuoti į turbinos remontą.

Tiesa, sunkvežimio turbiną remontuoti apsimoka ne visada. Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos, kurią specialistai, apžiūrėję sunkvežimį, gali aptarti su kiekvienu klientu TRELO remonto centruose.

Sunkvežimių turbinų remontas Vilniuje, Kaune ir Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Atsiliepimai renkantis patikimą remonto centrą yra labai svarbūs. Didžiuojamės galėdami atliepti tarptautinių ir vietinių pervežimų vykdančių įmonių, jų atstovų bei tolimųjų reisų vairuotojų poreikius pasiūlydami kokybišką turbinų keitimą Vilniuje, Kaune ir Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje įsikūrusiuose remonto centruose

Atkreipiame dėmesį, jog senų turbinų neremontuojame – jas pakeičiame naujomis, originaliomis arba neoriginaliomis – pagal jūsų pasirinkimą ir išankstinį suderinimą!

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje