Purkštukų remontas

Sunkvežimių purkštukų remontas

Purkštukai atsakingi už tiesioginį kuro įpurškimą varikliui ir taip užtikrina tolygų kuro degimą. Kai jie techniškai tvarkingi, sunkvežimio variklis dirba tolygiai ir nuosekliai.

Tuo atveju, jei sunkvežimis pradeda trūkčioti, šokinėja jo apsukos, variklis dirba netolygiai, labai gali būti, kad purkštukai yra užsiteršę arba degalų sistemoje atsirado vandens ar dumblo. Kai į purkštukus patenka užterštas kuras, jie žymiai greičiau nusidėvi, nes patiria žymiai didesnę apkrovą. Akivaizdesni signalai, rodantys, kad atėjo metas vykti į TRELO remonto centrą, yra sunkvežimio kabinoje atsiradęs kuro kvapas bei „Check engine“  simbolis, įsižiebęs skydelyje.

Purkštukai yra ypatingai jautri variklio dalis, kurios remontas gali atsieiti nepigiai. Suprantama, kad gavus remonto sąmatą gali kilti klausimas, ar labiau apsimoka pirkti naujus purkštukus, ar geriau juos restauruoti. TRELO remonto centruose purkštukų remonto paslaugos net nesiūlome dėl to, kad to, dažnu atveju, tiesiog neapsimoka – pakeitimas nauja detale yra paprastesnis ir, dažnu atveju, net gi pigesnis bei suteikiantis tam tikrą garantiją ateičiai.

Jei purkštukai jau turi mechaninių pažeidimų tuomet juos būtina keisti.

Tinkamai veikiantys purkštukai užtikrina didesnį našumą ir taupo degalus, todėl ilgalaikėje perspektyvoje sutaupote nemažai pinigų.

Kviečiame registruotis remonto darbams jau dabar!

Nesvarbu, ar susidūrėte su purkštukų gedimais, ar norite atlikti profilaktinį patikrinimą – atvykite į TRELO remonto centrą Vilniuje, Kaune ar Vakarų Europoje – Belgijoje, Vokietijoje ar Prancūzijoje. Mūsų darbuotojai padės surasti geriausią variantą ir pasirūpins, kad jūsų sunkvežimio purkštukai veiktų nepriekaištingai.

Jei norite išvengti brangių purkštukų remonto ir keitimo darbų, užsiimkite prevencija jau dabar. Bent kartą per metus atlikite sunkvežimio purkštukų patikrą ir valymą TRELO remonto centre, naudokite kokybišką, patikimų tiekėjų kurą. Taip pat galima naudoti specialius kuro priedus, kurie ne tik padidina variklio galios efektyvumą ir sumažina kuro sunaudojimą, bet ir apsaugo purkštukus nuo pirmalaikio susidėvėjimo.

Atkreipiame dėmesį, jog senų purkštukų neremontuojame – juos pakeičiame naujais (tam tikrais atvejais – dėvėtais), originaliais arba neoriginaliais – pagal jūsų pasirinkimą ir išankstinį suderinimą!

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe
Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje