Lietuvos sunkvežimių mechanikas 2023

Pavasaris įsibėgėja, kyla nuotaikos su vis didėjančių saulės spindulių gaunamu kiekiu, todėl ir noras apdovanoti geriausius, atrodo, tuoj pasieks zenito viršūnę.

Šie metai bus išskirtiniai sunkiasvorio transporto sektoriuje. Jau visai netrukus bus renkamas metų sunkvežimis, kur išskirti vieną iš geriausių yra visai nelengva. Šių transporto priemonių modelių gamyba kasmet nėra tokia dažna, todėl neretai kažkokių ypatingų naujovių neatsiranda. O ir be to, vertinimo kriterijai gerokai skiriasi nuo lengvųjų automobilių: pagal grožį neįvertinsi, todėl belieka tik įvairūs funkcionalumai. Kaip patys organizatoriai teigia, DKV LIVE Metų sunkvežimio“ konkurse  šiemet visi kandidatai bus vertinami ir teoriškai, pasitelkus įvairias skaičiuokles, ir praktinių bandymų metu važiuojant be puspriekabės ir su ja

DKV LIVE „Metų sunkvežimio“ konkurse  šiemet visi kandidatai bus vertinami ir teoriškai, pasitelkus įvairias skaičiuokles, ir praktinių bandymų metu važiuojant be puspriekabės ir su ja. Numatyti tokie vertinimo kriterijai:

○   saugumas,

○   degalų sąnaudos bei CO2 emisija

○   ergonomika ir vairuotojo patogumas,

○   transmisija

○   variklis

○   aptarnavimo kaštai.

Prasidedant tokiems įdomiems rinkimams, taip pat pirmą kartą inicijuodami Lietuvos metų sunkvežimio mechaniko rinkimus ir tapdami vienu iš pagrindinių jų organizatoriumi ir partenriu, nusprendėm, jog reikia išrinkti ir geriausią remonto sektoriaus darbuotoją.

Siekdami surasti tą ypatingais gebėjimais ir talentų išsiskiriantį aukso grynuolį, mes paruošėme įvairias užduotis, kurių dėka galėsime išrinkti geriausią Lietuvos metų mechaniką. Įvertinę kiekvieno dalyvio žinias, kviesim sudalyvauti finaliniame etape, kurio metu ir išsiaiškinsime, kuris yra geriausias. Visus tris etapus sudėliojom šitaip:

  ○   Iki gegužės 1 d. vyksta registracija. Registruotis gali visi, kurie mano, jog yra verti geriausiojo titulo.

  ○   I etapas – nuotolinis žinių patikrinimas gegužės 6 d., 11.00 val. (dalyviai į savo el. pašto dėžutes gaus nuorodą į testą, kurį turės atlikti per nustatytą laiką).

  ○   II etapas – Finalas – gyvas renginys gegužės 27 d., 11.00 val. TRELO Vilniaus remonto centre. Į šį etapą pateks 7 geriausiai pirmame etape pasirodę ir turės atlikti jiems paskirstas užduotis ant skirtingų markių sunkvežimių.

KOKIE PRIZAI LAUKIA?

  ○   I vieta – mechaniko įrankių spintelė, su įrankiais (vertė ~2000 Eur).

  ○   II vieta – įrankių rinkinys (vertė ~1000 Eur).

  ○   III vieta – įrankių rinkinys (vertė ~300 Eur).

  ○   Na, ir žinoma, geriausio Lietuvos sunkvežimių mechaniko titulas!

Kviečiame registruotis, dalyvauti ir bandyti savo sėkmę tampant Lietuvos sunkvežimių mechaniku 2023!

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe