Dar daugiau dėmesio darbuotojų gerovei!

Vienkartinis priedas prie atlyginimo ar ilgalaikė gerovės strategija? Spurgos penktadieniais ar individualus biudžetas darbuotojų sveikatinimui? Amžini klausimai, kuriuos sprendžia darbdaviai, siekdami sukurti veikiančią ir darbuotojus iš tikrųjų motyvuojančią sistemą. TRELO taip pat sprendžiam šį galvos skausmą ir šiandien. Panašu – atsakymą radom.  

NUO GEGUŽĖS – PAPILDOMAS DĖMESYS DARBUOTOJŲ SVEIKATAI 

Ilgą laiką svarstę apie įvairias papildomas skatinimo priemones, kovo mėnesį darbuotojams pristatėm nuo darbo stažo priklausančius priedus, o nuo 2023 m. gegužės mėnesio treliečiams ir trelietėms pradedame taikyti dar vieną naujieną. Šios naujienos paskirtis – dėmesys darbuotojų sveikatai ir sveikatinimui(si). „Kai klausimas pasisuka apie darbuotojų skatinimą, visada norisi rasti priemones, kurios neštų šiek tiek daugiau vertės ir nebūtų tik vienkartinis mažareikšmis priedas prie atlyginimo. Todėl, įvertinę darbuotojų nuomonės tyrimo rezultatus, atsižvelgę į tai, ko nori patys darbuotojai, nuo gegužės mėnesio treliečiams pristatome naujovę – asmeninius ketvirtinius biudžetus Stebby platformoje. Už čia esančias lėšas darbuotojai galės apmokėti sporto klubų, baseinų, masažų, SPA paslaugų, gydytojų konsultacijų, maisto papildų, sporto renginių, optikos, sporto prekių/reikmenų ir viso kito, kas tik susiję su sveikatinimu, išlaidas. Jei darbuotojas nesuspės skirto biudžeto išnaudoti per ketvirtį – lėšos kaupsis iki metų galo“ – apie naują skatinamąją priemonę pasakoja trelietis Paulius Stravinskas (Personalo ir komunikacijos vadovas).  

SVEIKI DARBUOTOJAI – RAKTAS Į ORGANIZACIJOS SĖKMĘ 

Skirtingi tyrimai atskleidžia, kad skirdamos papildomą dėmesį darbuotojų sveikatai organizacijos tik išlošia. Taip vadinamos „sveikos darbo vietos“ (tuo atveju, kai darbdavys rūpinasi darbuotojų sveikata) nauda: 

   – pagerėjusi darbuotojų sveikata. 

   – padidėjęs darbuotojų produktyvumas ir našumas. 

   – išaugęs pasitenkinimas darbu. 

   – išaugęs socialinės įtraukties aspektas. 

   – sumažėjęs pravaikštų ir ligos dienų skaičius. 

   – sumažėję nelaimingi atsitikimai darbo vietoje ir t.t. 

TRELO tikim, kad be sėkmingų ir darbu patenkintų treliečių toli nevažiuosim, o mūsų ilgalaikis įsipareigojimas darbuotojams – paversti TRELO geriausia darbo vieta sektoriuje. Tad Stebby – tik pradžia, ir toliau aktyviai ieškosime būdų, kurie skatintų, motyvuotų, džiugintų mūsų darbuotojus ir nepaliktų jiems jokių abejonių, drąsiai visiems sakant „I am proud of being TRELO“.  

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe