Septintasis Europoje, pirmasis lietuvoje TRELO remonto centras

Atrodo, dar visai neseniai atidarėme didžiulį sunkvežimių remonto centrą Mece (Prancūzijoje), neilgai trukus, jau kovo mėnesį atsidarysime dar vieną. Tik šį kartą ne Vakarų Europoje, o Europos kultūros sostinėje, Kaune.

Mes propaguojame kadencinį darbo principą. Todėl savo darbuotojus siunčiame pamainomis padirbėti į užsienį. Visgi suprasdami, jog ne visi gali tai daryti dėl šeimos, sveikatos ar kitų priežasčių, o dirbti reikia, mes šias problemas sprendžiame įkurdami pirmąjį remonto centrą Lietuvoje. Norime atverti galimybes visiems, kurie žino ir nori sužinoti, kaip griūvantį sunkvežimį prikelti antram, o gal jau ir dešimtam gyvenimui.

900 kvadratinių metrų ploto,  septynių boksų remonto centras priglaus ne tik tuos, kurie ieško permainų savo karjeroje bei siekia daugiau užsidirbti, bet ir svajojančius apie galimybę tobulėti ir įgauti sunkvežimių remonto žinių iš geriausių savo srities specialistų.

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe