Jei švęsti, tai švęsti. Kauno remonto centras atidarytas!

Galybė svečių, muzika, vaišės ir metalo pjūklu perpjauta grandinė balandžio 28 dieną skelbė dar vieną mūsų remonto centro oficialų atidarymą. Europos kultūros sostinėje 2022, Kaune, visus savo 6 boksų vartus pakėlė 900 kv.m. dydžio servisas, įsileidžiantis visus sunkvežimius, kuriems reikalinga techninė pagalba norint tęsti logistikos misiją.

Siekdami užtikrinti teikiamų remonto paslaugų kokybę ir darbų atlikimo greitį, savo gretas nuolat pildome profesionaliais sunkvežimių remonto darbuotojais. Tikimės, jog toks mūsų požiūris į klientų iškilusias problemas yra geras būdas jas spręsti, o atidaromi nauji mūsų remonto centrai įvairiose Europos lokacijose gali palengvinti krovinių transportavimo galimybes, netikėtai įvykus bet kokiam sunkvežimio gedimui.

Kviečiame apsilankyti nuotraukų galerijoje ir apžiūrėti Kauno remonto centro atidarymo akimirkas. Neilgai trukus, dalinsimės įspūdžiais ir iš dar vieno serviso, kurį planuojame atidaryti dar šiais metais Vilniuje.

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe