Grupės įmonė „cargoGO TTS” pakeitė pavadinimą

Norime informuoti, kad viena iš grupės įmonių „cargoGO TTS” pakeitė pavadinimą į „Trelo”.

Vilkikų ir puspriekabių servisus Vakarų Europoje valdanti bendrovė „cargoGO TTS“ nuo 2019 07 01 d. veiks nauju „Trelo“ pavadinimu ir prekės ženklu. Pavadinimą ir prekės ženklą nuspręsta keisti vykstant įmonės plėtrai, siekiant auginti stiprų ir lyderių pozicijas tarp sunkvežimių remonto paslaugų teikiančių bendrovių užimantį prekės ženklą. Šis sprendimas priimtas siekiant įgyti identitetą ir nebesisieti su pervežimo bendrove, įmonė veiklos keisti neplanuoja.

„cargoGO TTS“ veiklą pradėjo kaip atskiras padalinys vienoje grupės įmonių, teikiančių tarptautinių pervežimų paslaugas Vakarų Europoje „Go Group“. 2010 m. pradėta sunkvežimių ir puspriekabių remonto paslaugų teikimo veikla Belgijoje. Iš pradžių paslaugos buvo teikiamos tik grupės įmonei. Per tris pirmuosius veikimo metus buvo pastebėta, kad remonto paslaugos yra reikalingos ir kitiems Lietuvos vežėjams. Todėl nuspręsta įkurti atskirą įmonę ir paslaugos pradėtos teikti ne tik grupės įmonei, bet ir kitiems Lietuvos vežėjams.

2013 m. įkurta nauja „cargoGO TTS“ įmonė atidarė pirmąjį remonto paslaugų centrą Genke, Belgijoje. Pirmojo remonto centro patalpos siekė 1,2 tūkst. kvadratinių metrų. Vien dirbtuvių plotas buvo 1,2 tūkst. kvadratinių metrų, kuriose vienu metu buvo galima aptarnauti net iki 8 transporto priemonių. Po vienu stogu buvo įrengta ir atskiros patalpos administracijai, vairuotojams poilsio zona, sandėlis ir stovėjimo aikštelė. Jau tada buvo matomas šios specializuotos rinkos pelningumas ir priežastis tvirtintis joje. Vėliau, 2016 m., prie įmonės prisijungė dabartinis direktorius Donatas Mockus ir pradėjo plėtrą: atidaryti dar du remonto paslaugų teikimo centrai Antverpene, Belgijoje ir Vokietijoje. 2018m. Vokietijoje esantis remonto centras buvo perkeltas į lokaliai patogesnę vietą – Lahr/Schwarzwald, Vokietijoje.

Visus šiuos metus įmonė dirbo su „cargoGO TTS“ prekės ženklu, kuris neatspindi tikrosios įmonės veiklos. „Kadangi veikla buvo pradėta nuo atskiro skyriaus logistikos įmonėje, atsiskyrimas įvyko organiškai veiklai pradėjus generuoti pelną. Aš prisijungiau prie įmonės kai ji skaičiavo pirmuosius veikimo metus. Iššūkių buvo daug: atidaryti du naujus remonto centrus skirtingose šalyse, įsitvirtinti rinkoje, bendrauti su kitais vežėjais, plėsti klientų ratą. Turint pavadinime tarptautinį žodį „cargo“, kuris neatspindi tikrosios įmonės veiklos, vis susidurdavome su identiteto praradimu einant į naujas rinkas, todėl nusprendėme, kad naująjį remonto paslaugų centrą artimojoje ateityje atidarysime jau nauju pavadinimo „Trelo“, – sako įmonės direktorius D.Mockus.

Anot „Trelo“ direktoriaus D. Mockaus veikla pavadinimui pasikeitus – nekis. Artimiausiu metu planuojamas naujo remonto centro atidarymas Pietų Prancūzijoje, šiuo metu įmonėje dirba 70 darbuotojų, o remiantis „Creditinfo“ skelbiamais Registrų centro duomenimis 2018 m. įmonė sugeneravo 7,12 mln. Eur apyvartą ir 374 tūkst. Eur pelno prieš apmokestinimą.

Trelo Truck Trailer Repairment 13 metų patirtis

Apie TRELO

TRELO jau nuo 2010 metų savo klientams siūlo sunkvežimių ir priekabų remonto paslaugas bei suteikia techninę pagalbą vežėjams kelyje. Mūsų paslaugų spektras itin platus: kompiuterinė diagnostika, ratų geometrijos reguliavimas, padangų montavimas ir balansavimas, pilnas transporto priemonės paruošimas techninei apžiūrai. Visus gedimus įvairių gamintojų vilkikams ir priekaboms Trelo specialistai yra pasiruošę pašalinti tiek savo remonto centruose, tiek kelyje.

  • Sąžiningumas ir patikimumas – darbų sąrašas ir kainos yra pateikiamos prieš pradedant remontą
  • Remonto centrai vežėjams patogiose lokacijose
  • Visų gamintojų vilkikų ir priekabų remonto darbai
  • Trumpas remonto laikas, nes savo sandėliuose turime dideles detalių atsargas
  • Daugiakalbis aptarnavimas visuose remonto centruose
  • Paslauga už geriausią galimą kainą
  • Pagalba kelyje

Kontaktai

Susisiekite su mumis dėl visų sunkvežimių remonto klausimų. Žemiau rasite TRELO servisų kontaktus Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Trelo Truck Repair Services Europe